Krok za krokem

Krok za krokem

20. 09. 1991
Tvoje hodnocení: 0
10 2 votes
Loading...

Série a Epizody

1Série 1 20. 09. 1991
2Série 2 18. 09. 1992
3Série 3 24. 09. 1993
4Série 4 23. 09. 1994
5Série 5 22. 09. 1995
6Série 6 07. 03. 1997
10
7Série 7 19. 09. 1997

Režije

Obsazení

Patrick Duffy isFrank Lambert
Frank Lambert
Suzanne Somers isCarol Foster Lambert
Carol Foster Lambert
Brandon Call isJ.T. Lambert
J.T. Lambert
Staci Keanan isDana Foster
Dana Foster
Christine Lakin isAlicia Lambert
Alicia Lambert
Angela Watson isKaren Foster
Karen Foster
Josh Byrne isBrendan Lambert
Brendan Lambert
Sasha Mitchell isCody Lambert
Cody Lambert

Popis

Seriál Step By Step. Náš příběh začíná na Jamajce, kde se jedna ovdovělá kosmetička – Carol Fosterová (Suzanne Somers) – zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta (Patrik Duffy). Láska na první pohled způsobila, že se ještě na Jamajce vzali… Později sice zjistí, že sňatek nebyl právoplatně uzavřen, ale ani tato komplikace je nezaskočí a svatbu zopakují. Frank se se svými dětmi a prasetem ihned po návratu z dovolené, resp. vyzrazení manželství s Carol, nastěhuje k Fosterovým, čímž oběma stranám způsobí pořádný šok. Frank by sice Fostertovým nijak nevadil, zato jeho ratolesti ano a mezi dětmi začne nefalšovaná válka.

JT (Brandon Call) se s Danou (Staci Keanan) již znají ze školy, kde jí (snad po nevydařené schůzce) strčil do skříňky krysu. Karen (Angela Watson) je Al (Christine Lakin) pro smích kvůli tomu, že myslí stále jen na krásu a kluky, zatímco Alicia (Al) je takové zvláštní děvče, které vyrůstalo mezi chlapci, má rádo sport a nesnáší typicky „dívčí“ záležitosti – např. módu nebo make-up. Mark Foster (Christopher Castile) je rodinný génius, má však pro svou přílišnou chytrost problémy (nejen) s dívkami.

Aby to nebylo málo, v kosmetickém salónu, který je součástí domu, pracuje Carolina svobodná a neustále vdavekchtivá sestra Penny Baker (Patrika Darbo) a jejich matka Ivy (Peggy Rea), které rády přispějí do rodinného ruchu. Ze strany Lambertových je tu kromě otce a dětí navíc zvláštní synovec Cody Lambert (Sasha Mitchell), který se usídlí v karavanu na dvorku.

S přibývajícím časem se hrany obrušují a problémy mezi rodinami ustupují do pozadí a spíše se soustředí na spory JT-Dana/Al a Dana/Al-Karen. Cody časem odchází do Ruska, Frankovu firmu jednu chvíli decimuje pohroma jménem Flash (Jeff Juday), Carol si přivádí přítele Jean-Luca Rieupeyrouxe (Bronson Pinchot), s nímž také ve městě vybuduje nový salon. V prostorách starého je pak vytvořen byt pro JTho a jeho nejlepšího kamaráda Riche (Jason Mardsen), kterého ovšem zbytek rodiny – alespoň zezačátku – příliš nemiluje.

Frankovi a Carol se také narodí společné dítě, dcera Lilly (Emily Mae Young). JT si najde přítelkyni – šikovnou a pohlednou automechaničku Samanthu Milano (Alexandra Adi) a Dana se oproti vší logice zamiluje do Riche.

Krok za krokem
Původní název Step by Step
First air date 20. 09. 1991
Last air date 26. 06. 1998
Série 7
Epizody 160
Duration 20m

Mohlo by se ti líbit

American Housewife
Tom a Jerry
Golden Boy
Ghosted
A.P. Bio
Čtvrtá hvězda
Life Sentence
Camping
Jmenuju se Earl
Future Man
Claws
Až po uši

Přidat komentář