Labyrint

Labyrint

31. 08. 2015
Tvoje hodnocení: 0
8.3 7 votes
Loading...

Série a Epizody

11. Série
22. Série

Režije

Obsazení

Jiří Langmajer isMichal Remeš
Michal Remeš
Tatiana Vilhelmová isMartina Tesařová
Martina Tesařová
Pavel Batek ispolicista Petr
policista Petr
Zuzana Kajnarová ispolicistka Irena
policistka Irena
Jan Hájek isRichard Franěk
Richard Franěk

Video trailer

Popis

Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu za sadistickým pachatelem. Ten staví vyšetřovacímu týmu do cesty složitou sérii vražd, které svojí krutou obřadností otřásají místním regionem i samotnými kriminalisty.

Kořeny složitého případu sahají až k vraždě mladé dívky ze Slovenska, která zemřela podobně záhadným způsobem jako Karas. Případu se tak ujímá tým s dvojicí zdánlivě nesourodých vyšetřovatelů. Jsou jimi kriminalista Michal Remeš (Jiří Langmajer), negativně ovlivněný ne příliš stabilním soukromým životem, a Tamara Berkyová (Zuzana Kanócz), policistka z Bratislavy trpící absencí schopnosti komunikovat se svým okolím bez předpojatosti a předsudků.

Na konci sérií vražd, loupeží a naaranžovaných nehod najdou policisté cestu na konec „labyrintu“ a uvěří naději na dopadení pachatele. Důležitou pomocí je jim paradoxně také obraz Hieronyma Bosche Poslední soud, kterým se pachatel v provedení svých krutých činů nechává zjevně inspirovat.

Labyrint
Labyrint
Původní název Labyrint
First air date 31. 08. 2015
Last air date 24. 04. 2017
Série 2
Epizody 14
Duration 58m

Mohlo by se ti líbit

Inspektor Max
Marvel’s The Punisher
Ozark
The Cry
Dexter
Take Two
Cardinal
Kriminálka New York
Noční recepční
Mentalista
Anatomie lži
Grantchester

Přidat komentář